190.000 €
Lastnosti
Glavne lastnosti
- mirna soseska
- terasa s pogledom na morje
- ustrezno za najem
- v bližini vrtca in šole
Družinska hiša, dvojček
3
Pritličje, prva, podstrešje
Urejeno in vzdrževano
U radu
2000
Pohištvo vključeno
Zahod
760 €/m2
Opis nepremičnine
Prodaja hiša v turističnem naselju Ližnjan, le 1 km od plaže. Hiša ima stanovanjsko površino 250 m2, zgrajena na parceli 342 m2 in se nahaja v mirnem predelu proti zahodu. Hiša se razprostira na treh nadstropjih, pritličju, prvem nadstropju in podstrešju. V pritličju je apartma za najem v turistične namene, v prvem nadstropju pa je dvonadstropno stanovanje z dostopom do prostorne terase s panoramskim pogledom na morje.
Stanovanje v pritličju 92 m2 je sestavljeno iz vhodnega prostora, 2 spalnice, stranišča, dnevne sobe, jedilnice, kuhinje, kopalnice in terase.
Glavno stanovanje velikosti 158 m2 sestavlja predsoba, jedilnica, kuhinja, dnevna soba z izhodom na teraso, kopalnica, 2 spalnici in prostorna pokrita terasa. Notranje stopnice vodijo na podstrešje, ki ga sestavljajo vhodni prostor, spalnica, kopalnica, dnevna soba, jedilnica in kuhinja z dostopom do terase s čudovitim pogledom na morje.
V pritličju je ogrevanje in hlajenje urejeno s pečjo na drva, v glavnem stanovanju s klimatsko napravo in pečjo na pelete, na podstrešju pa s klimatsko napravo. Mizarstvo je leseno i PVC, tla pa so prekrita s keramičnimi ploščicami in laminatom. Hiša se prodaja opremljena. Komunalne storitve za namestitev mestne kanalizacije so v celoti plačane, v roku dveh let je treba razviti kanalizacijsko omrežje.
Dvorišče je obdan z vrtom, obdanim z mediteranskim rastlinjem, vrtno hišo in žarom, idealno mesto za poletna druženja. Vrt je ograjen na vse strani, dostop do nepremičnine je z glavne ceste in ima zasebno parkirišče za najmanj 4 avtomobile.
Oddaljenost od centra Ližnjana je 950 m, trgovina z živili, restavracija, pekarna je 400 m. Središče Pule je 12 km, letališče Pula je 14 km, letališče Benetke pa je 308 km.